Gyümölcs feldolgozással, és tejipar számára gyümölcskészítmények előállításával folglakozik az 1893-ban, Franz Zentis által alapított cég magyarországi leányvállalata a Zentis Hungária Bt,. A németországi vállalkozás folyamatos fejlesztésekkel érte el jelenlegi, nemzetközi pozícióját. Ezzel a szemlélettel fejlesztjük folyamatosan magyarországi üzemüket is, ahogyan munkatársaink tudását is. Ezen cél érdekében vállalatunk az alábbi munkakörbe keres új munkavállalót:
Zentis Hungária Bt munkatársat keres:

Élelmiszeripari Termékfejlesztő Mérnök

munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Aktív részvétel a vállalat termékfejlesztési tevékenységében.
  • Új termékek fejlesztése, valamint az ahhoz tartozó dokumentációk elkészítése.
  • Receptúrák, termékspecifikációk, gyártási folyamatok kidolgozása.
  • Gyártási folyamat nyomon követése, hatékonyság és minőség javítása.
  • Prezentációk összeállítása vevők számára.

Elvárások:

  • Élelmiszermérnöki, Vegyészmérnöki, vagy Agrármérnöki diploma
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás. (német nyelvtudás előny)

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben.
  • Versenyképes fizetés.
  • Továbbképzések, tréningek.

Munkavégzés helye:

    Zentis Hungária Bt 2646 Drégelypalánk, Fő út 178

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2646 Drégelypalánk, Fő út 178

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.