Magyarország egyik vezető élelmiszeripar gyártó vállalatának budapesti üzemébe keresünk kollégákat az alábbi pozíciókba

Élelmiszeripari technológus

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyümölcslevek előkészítése megadott receptúra alapján;
  • Nyers gyümölcslevek és -pürék különböző eljárásokkal történő kezelése;
  • Segéd és adalékanyagok megfelelő kezelése;
  • Termék minőségi ellenőrzése;
  • Termékek ki - és betárolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Élelmiszeripari középfokú (szakiskola, szakközép iskola), vagy technikusi végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Hasonló termelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú lehetőség, stabil vállalati háttér
  • Átlagosan havi nettó 270.000 Ft-os juttatási csomag
  • Munkába járási támogatás
Munkavégzés helye Kelet-Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Budapest