ALFÖLDI-HÚS Élelmiszeripari és Kereskedelmi Zrt. (ALFÖLDI-HÚS ZRT.)

Fejlődő, célorientált fiatalos csapat várja jelentkezésed

Csatlakozz hozzánk

Élelmiszeripari technikus

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Receptúrák kezelése, új és meglévő anyagnormák folyamatos követése és aktualizálása

    Gyártmánylapok- termékspecifikációk készítése

    Fejlesztési folyamatok nyomon követése, és kiértékelése

    Aktív részvétel az auditokon

    Belső integrált irányítási rendszer ismerete, és aktualizálása

    Beszállítók értékelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Minimum érettségi/ Technikusi

    Minimum 1-3 éves munkában szerzett tapasztalat

    Rugalmasság, alkalmazkodó képesség

    Munkához való pozitív hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    Versenyképes bérezés

    Utazás támogatás

    cafateria

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5540 Szarvas, Kőrös utca 51.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Önéletrajz

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.