A Prima Maroni Kft. gesztenyepürégyártással foglalkozó, 30 éves múltú családi vállalat munkatársat keres 1 műszakos munkavégzésre, műszakvezető pozícióba azonnali munkakezdéssel, Budapest XXI. kerületébe.

A gyártási folyamatról megtekinthető egy videó a youtube-on: Hogyan készül? Megmutatjuk! A gesztenyepüré

Munkatársat keresünk

Élelmiszeripari Műszakvezető / Üzemvezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • a termelés lebonyolítása a meghatározott mennyiségi és minőségi paraméterek szerint és ezek dokumentálása
    • a termelési folyamat megszervezése, kollégák irányítása és ellenőrzése
    • minőségi és higiéniai követelmények betartása és betartatása
    • karbantartási és tisztítási feladatok takarítási tervek szerinti elvégzése, ellenőrzése, dokumentálása.
    • munkavédelemi szabályok betartásának és az egyéni védőeszközök használatának ellenőrzése műszakjában
    • dolgozók munkaközi szünetének aktív menedzselése,
    • külsős dolgozók felügyelete, irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Termelésben szerzett többéves tapasztalat, min. középfokú végzettség
    • Vezetői gyakorlat
    • Jó kommunikációs készség
    • Számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló tevékenységi területen szerzett szakmai tapasztalat (hűtő, konzervipar)
    • könnyűgépkezelői OKJ-s végzettség, targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű targonca)
    • számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk:

    • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség
    • Versenyképes jövedelem, juttatások
    • egy műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Déli-bekötő út 10/B.

fényképes önéletrajz