WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)

Élelmiszeripari termékeket gyártó partnerünk részére betanított munkavégzésre, 3 műszakos munkarendbe, saját állományba várjuk a jelentkezéseket. Targoncás jogosítvány előny, ha nincs, képzést biztosítunk! Itt garantáltan nem kell kondi bérletre költeni!

Élelmiszeripari munkavállaló (HU-2004)

Hirdetés szövege:

    Feladataid:

    • Technológiai utasításnak megfelelő minőségi porkeverékek előállítása
    • A termelő vonalak elvárt mennyiségű és minőségű, biztonságos és higiénikus működésének biztosítása
    • Logikus és gyors anyagmozgatás

    Amit elvárunk:

    • Középfokú végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Önálló munkavégzés, teherbírás
    • 3 műszakos munkarend vállalása
    • További előnyök:
    • Szakmai tapasztalat, gépkezelői tapasztalat
    • Targoncavezetői vizsga és/vagy emelőgép kezelői vizsga

    Amit kínálunk:

    • Saját állomány
    • Az alapbér mellett:
    • Az átlagnál magasabb mértékű műszakpótlékok, egyéb pótlékok
    • Negyedévente 10% változóbér a kitűzött célok elérésekor
    • Utazási költségtérítés
    • Cafeteria juttatások
    • Termékcsomagok, ajándékcsomagok, valamint megtakarítási lehetőség a dolgozói márkaboltban való kedvezményes vásárlás esetén
    • Vállalati kölcsön, Iskolakezdési támogatás, Csoportos élet- és baleset biztosítás

Egyéb információ:

  • TARGONCÁS KÉPZÉS, SAJÁT ÁLLOMÁNY, AZONNALI KEZDÉS

  • Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Röszke