A Marnevall Zrt. Hajdú-Bihar megye egyik legnagyobb élelmiszeripari vállalkozása, amely panírizott, készresütött, gyorsfagyasztott termékek előállításával foglalkozik. Gyártócsapatunk bővítéséhez

Élelmiszeripari mérnök - termelés irányító

pozícióba munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • napi termelési tervnek megfelelő feladatok irányítása, adminisztrációja
  • minőségellenőrzési, minőségirányítási feladatok elvégzése
  • technológiai utasítások, technológiai fegyelem betarttatása
  • részvétel technológiai fejlesztések kidolgozásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • élelmiszeripari végzettség
  • elkötelezettség, megbízhatóság
  • vezetői képességek
  • megoldáskereső szemlélet, rugalmasság
  • stressztűrés
  • csapatjátékos hozzáállás, együttműködés a munkatársakkal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • termelő cégnél hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • húsipari tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú munka és karrierlehetőség
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődés, izgalmas feladatok
  • fokozatosan egyre önállóbb feladatkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4030 Diószegi út 7.