Opti-Cost Kft.

Munkavégzés helye Kaposvár. Most induló élemiszeripari üzemünkbe keresünk vezető munkatársat.

Költözés esetén lakástámogatást adunk.

Élelmiszeripari mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • Gyártás, Termelés
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Beszállítókkal való kapcsolattartás;
    • Új alapanyagbeszállítók felkutatásában való közreműködés;
    • Termékek jogszabályoknak való megfelelőségének biztosítása;
    • Piaci trendek nyomon követése, konkurenciavizsgálat és összehasonlító elemzések készítése;
    • Kiállításokon, szakmai rendezvényeken, tárgyalásokon való részvétel;

    A dolgozók munkájának napi szintű koordinálása egy műszakvezetőn keresztül,

    • A termelés hatékony irányítása, a termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
    • Gyártási folyamatok fejlesztése,
    • Stratégiai tervezés,
    • Költségoptimalizálásban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Élelmiszeripari alapjogszabályok ismerete
    • Jó problémamegoldó készség és kreativitás
    • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
    • Szakirányú élelmiszermérnöki végzettség vagy tanulmányok és szakmai érdeklődés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

    • Stabil háttér;
    • Hosszú távú munkalehetőség;
    • Kiváló munkakörnyezet;
    • Dinamikus csapat;
    • Szakmai fejlődési lehetőség;
    • Teljes munkaidő

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár, Jutai út 30/A

Jelentkezés, fényképes szakmai önéletrajzzal.