Első Magyar Pékpont-rendszer Kft.
  • Első Magyar Pékpont-rendszer Kft. immár 23 éve stabilan fejlődő, több környező országban is dinamikusan terjeszkedő, saját szegmensében példátlanul sikeres hazai cég. Mára térségünk szinte összes multijához be lettek vezetve utánozhatatlan termékei.

  • Csatlakozz hozzánk

    Élelmiszeripari mérnök

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Sütőipari termékek gyártásának folyamatos támogatása, fejlesztése minőségügyi, élelmiszerbiztonsági szempontból
      • Alapanyagok és késztermékek minőségének ellenőrzése, nyomonkövetése
      • Új termékek bevezetésében való részvétel (próbagyártások lebonyolítása és a termék minőségének folyamatos felülvizsgálata)
      • A szükséges minőségirányítási dokumentációk elkészítése, eredmények elemzése és javítása
      • Gyártmánylapok és terméklapok elkészítése, aktualizálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú élelmiszer/vegyészmérnök végzettség
      • Angol nyelv középszintű ismerete írásban és szóban
      • Proaktivitás, határozottság
      • MS Office alkalmazások (Excel, PowerPoint, Word, Outlook) magabiztos ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Élelmiszeripari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
      • IFS, TFMS rendszer működtetésében való tapasztalat előny

    Amit kínálunk:

      • Béren kívüli juttatási rendszer
      • Hosszútávú munkalehetőség
      • Fejlődési, továbblépési lehetőség egy nemzetközi szintű, modern élelmiszeripari cégnél

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Minőségbiztosítási mérnök
    • Vegyészmérnök
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2310 Szigetszentmiklós, Csepeli út 45-57.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.