A Lissé Édességgyár Kft. 2005 óta gyártja népszerű termékeit, melyekkel nem csak a hazai, de a nemzetközi piacon is töretlen a sikere. A 2014-ben Magyar Termék Nagydíj győztes CocoMax termékcsalád után, 2015-ben a prémium kategóriás Lissé szaloncukor család is elnyerte a rangos elismerést. Csapatunk fejlesztésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Élelmiszeripari gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Az újonnan üzembeállított töltött ostyagyártó sor működtetése.
  • A berendezés több műszakos munkarendben dolgozik, emiatt a munkavégzés ehhez alkalmazkodik
  • Az adott műszak napi termelési mennyiségének kiváló minőségben történő legyártása
  • A műszak tevékenységek felügyelete, adminisztratív nyilvántartások dokumentálása
  • Konstruktív együttműködés a cégvezetéssel, középvezetőkkel, munkatársakkal, a hatékony munkavégzés érdekében.
  • A munkatársak motiválása, fejlesztése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Élelmiszeripari végzettség és gyakorlat
  • Jó kommunikációs - és szervezőkészség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás, folyamatos igény a fejlődésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeriparban szerzett munkatapasztalat
  • Idegen nyelv/nyelvek ismerete
  • SAP felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Stabil vállalati háttér, főállású munkaviszony
  • Komoly szakmai kihívások, termékfejlesztés
  • Értékteremtő, inspiráló és változatos feladatok
  • Törvény szerinti útiköltség térítés,
  • Barátságos, segítőkész csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Keszthely