Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Fevita Hungary Zrt
Zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásban piacvezető, tradicionális, élelmiszer feldolgozással foglalkozó magyar tulajdonú cégünkhöz keresünk munkatársat

Élelmiszerbiztonsági megbízott

munkakörbe.

Feladata:

  • Szervezi és irányítja a cég HACCP munkáját, karbantartja annak dokumentációját
  • Irányítja a mikrobiológiai laboratórium tevékenységét
  • Elvégzi, elvégezteti a mikrobiológiai vizsgálatokat
  • Felügyeli az automatizált labordiagnosztikai berendezéseket
  • Dokumentálja a vizsgálati eredményeket
  • Gyártásközi és személyi higiéniai ellenőrzéseket végez, a paraméterek megfelelőségét felügyeli
  • Ellenőrzi a személyi higiéniát
  • Követi a minőségbiztosítási rendszer változásait és részt vesz a rendszer dokumentálásában
  • Belsőauditokat szervez

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség
  • Minimum 2-3 éves élelmiszer-, gyógyszer-, vagy vegyipar (lehetőleg laboratóriumi) területén szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FEVITA HUNGARY Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Élelmiszerbiztonsági megbízott
  • Rövid pozíció név: Élelmiszerbiztonsági megbízott
  • Hirdető cég: FEVITA HUNGARY Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Szervezi és irányítja a cég HACCP munkáját, karbantartja annak dokumentációját Irányítja a mikrobiológiai laboratórium tevékenységét Elvégzi, elvégezteti a mikrobiológiai vizsgálatokat Felügyeli az automatizált labordiagnosztikai berendezéseket Dokumentálja a vizsgálati eredményeket Gyártásközi és személyi higiéniai ellenőrzéseket végez, a paraméterek megfelelőségét felügyeli Ellenőrzi a személyi higiéniát Követi a minőségbiztosítási rendszer változásait és részt vesz a rendszer dokumentálásában Belsőauditokat szervez
  • Elvárások: Felsőfokú élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség Minimum 2-3 éves élelmiszer-, gyógyszer-, vagy vegyipar (lehetőleg laboratóriumi) területén szerzett tapasztalat Középfokú angol nyelvtudás Magas szintű számítógépes ismeretek Pontos, precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.12