SÁGHEGY Kft.
Élelmiszer-analitikai laborunkba keresünk tapasztalattal rendelkező fejlesztő analitikust, nagyműszeres analitikai készülékekre (HPLC, HPLC-MS/MS, GC) Vas megyei munkavégzéssel. Cégünk telephelye Kemenesszentmártonban található.

Élelmiszeranalitikus / fejlesztőmérnök

Főbb feladatok, munkák:

    -Közreműködés laborkiépítésben

    -Mézminták nagyműszeres analitikai vizsgálata

    -Analitikai módszerfejlesztés; mérési paraméterek kidolgozása ---HPLC-MS/MS gyakorlati használata

    -GC gyakorlati használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

    -Szakirányú felsőfokú végzettség (vegyészmérnök-, vegyész-, biomérnök-, környezetmérnök MSc / PhD, stb…)

    -Szakmai tapasztalat HPLC-MS/MS mérések területén (min. 2 év)

    -Módszerfejlesztésben szerzett szakami tapasztalat

    -Precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés

    -Középfokú angol nyelvtudás

    -„B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    -Élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat

    -IFS ismerete Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    -Új, modern munkakörnyezet

    -Kiemelt bérezés+13. havi bér

    -Lakhatás támogatás

    -Egy műszakos munkarend

    -Stabil, megbízható vállalati háttér

    -Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9521, Kemenesszentmárton Mézüzem hrsz. 040/2.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Jelentkezési határidő:

2018. 12. 04.

Önéletrajz