Dinamikusan fejlődő aromagyártó partnercégünk bővülés miatt akár azonnali kezdéssel

Élelmiszer-analitikus technikus

minőségellenőrzési részlegére

Dolgoztál már labor környezetben?

Dolgoztál már élelmiszeripari és / vagy gyógyszeripari területen?

Ha igen a válasz, kérlek, olvasd tovább a részleteket!

Napi feladataid lesznek:

  • Analitikai vizsgálatok elvégzése (minőségellenőrzési tervnek megfelelő alapanyag és termék ellenőrzés)
  • Érzékszervi bírálat (előkészítés & levezetés)
  • Mintavételezés (higiéniai és mikrobiológiai termék-ellenőrzéshez)
  • Vizsgálati eredmények és döntések SAP programban történő rögzítése
  • Vizsgálatokkal kapcsolatos havi összefoglaló és statisztikák elkészítése

Belépési feltételek:

  • Élelmiszer-analitikus technikus vagy vegyipari technikus végzettség a munkavégzéshez
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat kémiai és műszeres analízisben
  • Felhasználói szintű Microsoft Excel, Word
  • Outlook kezelése, ezen történő levelezés
  • Legyél megbízható, pontos, rendszerszemléletű, és logikus gondolkodású, hiszen ez a napi munkádhoz elengedhetetlen

Előnyt jelent, de nem követelmény:

  • Felhasználói szintű SAP kezelés
  • Mikrobiológiai területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit a cég kínál az elvégzett munkádért:

  • Fix és kiszámítható munkaidő, egy műszakos munkavégzéssel (heti 40 óra)
  • teljes bejelentés, azonnal a cég saját állományába kerülsz
  • élelmiszeripari termékek előállítása révén tiszta munkakörnyezetben fogsz dolgozni, külön mérőlaborban
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távra keres partnercégünk
  • munkába járási támogatás
  • korrekt bérezés: alapbér + havi és éves bónusz + juttatások (Cafetéria+ önkéntes nyugdíjpénztár + kóstolói bónusz)
  • hosszabb betanulási idő biztosítása
  • munkaruházat

Munkavégzés helye:

Kerepes, a kerepesi HÉV megállóhoz közel

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, kérlek, küldd el (fényképes) szakmai önéletrajzod.

Bérigényed kérlek, jelöld meg!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kereps