ÉLELMISZER-ANALITIKAI CSOPORTVEZETŐ

    Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban
    85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. A vállalatcsoport, szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

    A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

    Megbízónk új munkatársat keres
    munkakörbe.

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Élelmiszer-csoport vezetése
  • Munkaszervezés, munkatársak irányítása
  • Körvizsgálati és jártassági tervek készítése és a vizsgálatok megszervezése
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában
  • Vizsgálati eredmények validálása
  • Szabványos vizsgálatok elvégzése és ellenőrzése

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú élelmiszermérnök vagy vegyészmérnök végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Munkaszervezésben és munkatársak irányításában szerzett tapasztalat
  • Laboratóriumi- élelmiszer vizsgálatokban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu