Légtechnikai rendszerek, klímaberendezések, lamináris boxok tervezésével, gyártásával foglalkozó cég új kollégát keres szervizébe

Elektrotechnikus / Villanyszerelő

munkakörbe.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • elektromos javítási/ szerelési/ telepítési munkákban szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • Jó problémamegoldó képesség
  • ‘B’ - kategóriás jogosítvány
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Word / Excel)

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • próbaidő alatt 350.000,-Ft (bruttó) fizetés
  • próbaidő után: alapbér + megegyezés szerint
  • 8 órás bejelentett munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyszíne:

    Központ: H-4028 Debrecen, Kassai út 92. Magyarország területén, általában keddtől – csütörtökig tartó vidéki munkavégzéssel.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje meg a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.
Érdeklődni lehet a köv. telefonszámon: +36 30 635 3712.