PACKER Kft.
Munkatársat keresünk

Elektrotechnikus/PLC programozó

pozícióba.
A Packer Kft. az egyik legnagyobb magyar, palackozástechnikai területen tevékenykedő vállalkozás. Több mint 30 éves szakmai tapasztalattal rendelkezünk palackozóipari gépek, gépsorok gyártásában, felújításában. Tevékenységi körünk változatos, folyamatos kihívásokat jelent Kollégáink számára.

Főbb feladatok, munkák:

  • Automatizált gépek teljes körű villamos szerelése, PLC programozása és üzembe helyezése
  • Meglévő gépek, berendezések villamos fejlesztése, automatizálása
  • Legújabb ipari eszközök és technológiák megismerése és gyakorlati alkalmazása
  • Fenti folyamatok dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú elektronikai vagy mechatronikai területen szerzett végzettség
  • Villamos hajtások programozásában való jártasság
  • Szenzorok, méréstechnikai és pneumatikai elemek ismerete
  • Jártasság villamos tervező programokban
  • Villamos biztonságtechnikai előírások ismerete és alkalmazása
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Minimum 3 év szakirányú tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mitsubishi PLC programozásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszútávra tervezhető munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Alapvetően egyműszakos munkarend
  • Utazási költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3200 Gyöngyös

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva.