Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Több mint 25 éves múltra visszatekintő, az orvosi képalkotó berendezések (CT, PET/CT, SPECT/CT, MRi) fejlesztésben és gyártásában tevékenykedő, a hazai és nemzetközi piacokon is ismert, dinamikusan fejlődő cégünk az alábbi pozícióba keres kollégát:

Elektrotechnikus / Elektroműszerész

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • elektronikai áramkörök, kábelek kézi forrasztása
  • kábelek, részegységek összeszerelése

Elvárások:

  • elektronikai műszerész, elektrotechnikus végzettség
  • SMD forrasztásban szerzett gyakorlat
  • min. 1 év munkatapasztalat hasonló területen
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • multiméter használatának ismerete
  • áramkör és kábeltervek ismeretek
  • alkatrészismeret

Amit mi nyújtunk:

  • változatos, színvonalas szakmai feladatok
  • lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • fiatal, lendületesen fejlődő csapat
  • innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Laborc utca 3.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Elektrotechnikus / Elektroműszerész
  • Rövid pozíció név: Elektrotechnikus
  • Hirdető cég: Mediso Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: elektronikai áramkörök, kábelek kézi forrasztása kábelek, részegységek összeszerelése
  • Elvárások: elektronikai műszerész, elektrotechnikus végzettség SMD forrasztásban szerzett gyakorlat min. 1 év munkatapasztalat hasonló területen önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Mediso Kft.>