A magyar hűtőipar vezető vállalata, az Agrosprint Zrt.

műszaki csapatának bővítéséhez keres

új

ELEKTROTECHNIKUS

 munkatársat!

Szeretnél műszaki fejlesztésekben résztvenni? Érdekel az automatizálás, a csomagológépsorokkal való munkavégzés?

Akkor csatlakozz hozzánk és legyél TE is tagja Európa legnagyobb csemegekukorica gyártó vállalatának, amely regionálisan kiemelkedő technológiával és fejlesztési háttérrel rendelkezik!

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD AZ ÚJ POZÍCIÓBAN?

  • Csomagoló gépek üzemeltetése
  • Csomagoló gépekhez kapcsolódó kiszolgáló gépek (szalagmérlegek, fémdetektorok) szervizelése, karbantartása
  • Színválogató gépek időszakos vizsgálata és felügyelete
  • Gépkezelők műszaki támogatása

MIK AZ ELVÁRÁSAINK?

  • műszaki szakirányú végzettség: Elektronikai műszerész / Elektrotechnikus / Mechatronikai műszerész/ Erősáramú elektrotechnikai technikus
  • folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • PLC ismeretek, csomagológépeken szerzett végzettség vagy tapasztalat (élelmiszeripar)
  • kapcsolási rajzok ismerete

Amit MI nyújtunk NEKED:

  • Szakágban és régióban kiemelkedő technológiával rendelkező vállalatnál fejlődési lehetőséget, szakmai kihívást, folyamatos technológiai és területi fejlesztéseket
  • Munkába járás térítést (megegyezés szerint)
  • Munkarend szerinti pótlékot
  • Pontos elszámolást – túlóra kifizetést
  • Profi, modern munkakörnyezetet és gépeket
  • Teljesítménybónuszt
  • Versenyképes bérezésen felül, prémium kifizetést (egy évben több alkalommal)
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvényeket (egy évben több alkalommal)
  • 2018-ban, 2019-ben és 2020-ban is minősítetten családbarát vállalattá vált cég, támogató szemlélet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Karcag

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.