A Glencore a világ egyik legnagyobb olyan multinacionális vállalata, amely többféle természeti erőforrás kitermelésével és hasznosításával is foglalkozik. Ipari és kereskedelmi tevékenységét világszerte több mint 50 országban 90-nél is több iroda szervezi.

A Glencore magyarországi cégcsoport fő tevékenysége gabonafélék, olajos magvak, takarmány alapanyagok és növényi olajok kereskedelme, illetve növényolajgyártás. Vállalatunk több mint 23 éves jelenlétével, és folyamatos fejlődésével már meghatározó szerepet tölt be a közép-európai régió gabonakereskedelmében.

A Gabonatároló és Logisztikai Kft. fő tevékenysége gabonák és olajos magvak ömlesztett tárolása, kezelése. A tárolási tevékenység mellett felvásárlással, szárítással, rostálással, készletellenőrzéssel és intermodális átrakodással is foglalkozik.

Elektrotechnikai karbantartó

            Pannon Növényolajgyártó Kft.

FELADATOK:

  • A telephely elektromos berendezéseinek üzemkész állapotáról való gondoskodás,
  • Meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás,
  • A telephely elektromos karbantartási tevékenységének ütemterv szerinti végzése,
  • Villamos hálózaton mérések végzése,
  • Részvétel a megelőző karbantartásban,
  • Számítógépes és PLC-vel irányított folyamatok üzemeltetése, karbantartása
  • Elvégzett feladatok dokumentálása,
  • Együttműködés a termeléssel, mechanikus karbantartókkal.

ELVÁRÁSOK:

  • Elektrotechnikai technikus végzettség
  • Erősáramú képzettség
  • Tapasztalat PLC-vel irányított berendezések karbantartásában,
  • Tapasztalat mérőműszerek beállításában,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Önálló munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Foktő

Kérjük, a pozícióra való hivatkozással küldje el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.