ELEKTRONIKAI TECHNIKUS

pozícióra keressük leendő kollégáinkat.

    A P&G vállalat közel 900 főt foglalkoztató, 1991 óta működő és egyben a világon a legnagyobb női higiéniai ter­mékeket gyártó egysége Csömörön található és közel 40 piacra szállítjuk Always®, Naturella®, Discreet®, Tampax® termékeinket. Dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben, együttműködő és céltudatos csapatként dolgozunk annak érdekében, hogy kiváló minőségű termékeinkkel jobbá tegyük fogyasztóink életét.

    A P&G számára dolgozói és márkái jelentik sikerének titkát. A legkitűnőbb embereket alkalmazzuk és toborozzuk világszerte. Szervezetünket belülről építjük, dolgozóinkat kizárólag a teljesítményértékelés figyelembevételével léptetjük elő és jutalmazzuk.

    A felvételi folyamatunkat akár egy nap alatt végig tudod csinálni. A folyamat egyes lépéseinek eredményéről azonnal tájékoztatunk és pozitív elbírálás esetén rögtön kézhez kapod ajánlatunkat.

Ajánlatunk:

  • 13. havi munkabér
  • Munkába járás támogatása
  • Karácsonyi csomag
  • Cafeteria, műszakpótlék
  • Sportolási lehetőség
  • Széleskörű tréningprogram
  • Élet- és balesetbizatosítás, táppénzkiegészítés
  • Céges részvényprogram
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos egészségügyi ellátás
  • Határozatlan idejű szerződés közvetlenül a P&G-nél
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Számos egyéb juttatás, kedvezmény
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén előre lépési lehetőség

Jelentkezz, ha:

  • rendelkezel a PLC programozás alapismereteivel,
  • van középfokú elektronikai, irányítástechnikai, vagy automatizálási végzettséged,
  • tudod vállalni a folyamatos, a hétvégét is érintő három műszakos (de, du, éj) munkarendben való munkavégzést,
  • alapszinten tudod használni az Office programokat (Microsoft Excel, Word),
  • jó a kommunikációs és problémamegoldó készséged.

Feladataid lesznek:

  • Gyártósori elektromos rendszerek és alkatrészek tervszerű megelőző karbantartása
  • Gyártás során felmerülő elektromos hibák diagnosztizálása, javítása és dokumentálása
  • PLC vezérlőkkel kapcsolatos problémák elhárítása
  • A termelési adatok nyomon követése, minőség-ellenőrzés
  • Folyamatok optimalizálása, veszteségcsökkentés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Csömör

RÓLUNK:

A Procter & Gamble piacvezető multinacionális vállalat, amely kiváló minőségi termékeit (Gillette®, Old Spice®, Ariel®, Always®, Pampers®) a világ több mint 150 or­szágában forgalmazzák.

A P&G-nél hiszünk az esélyegyelőségben és a sokszínűségben. Nem részesítünk megkülönböztetett bánásmódban senkit faj, vallás, származás, nemi identitás, szexuális irányultság, kor, családi állapot vagy rokkantsági státusz alapján.

Küldje el nekünk szakmai önéletrajzát és a pozíció megnevezését az alábbi „Jelentkezem” gomb megnyomásával!