Elektronikai technikus

Becton Dickinson Hungary Kft.

Környe

FELADATOK

  • Támogatja az új berendezések telepítését, segíti a beállítást és hibakeresést a validáció előkészítésében
  • Tanulmányozza és megismeri a termelési folyamatok segédberendezéseit
  • Támogatást nyújt a termelési célkitűzések elérésének érdekében
  • Rendszeresen ellenőrzi a gépek állapotát a termelési területeken, figyeli a trendeket és keresi a fejlesztési igényeket
  • Javasol és kivitelez projekteket, melyek javítják a folyamat hatékonyságát és minőségét
  • Felügyelet biztosítása az alkatrész raktárban és a karbantartó műhelyben
  • Szükség esetén a termelést ellátja pótalkatrésszel
  • Szükség esetén belépést biztosít a karbantartó műhelybe

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség
  • Erősáramú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns munkatapasztalat
  • Tapasztalat elektronikai rendszerek javításában és karbantartásában, legalább minimális PLC ismeret
  • Nagysorozatú termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • Képesség új rendszerek és berendezések használatának gyors elsajátítására
  • Tapasztalat elektromos problémák megoldásában
  • Gépek biztonságtechnikai előírásainak alap szintű ismerete
  • Proaktivitás és jó munkaidő beosztási képesség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • PLC rendszerek alapvető ismerete
  • Robotok működésének alapvető ismerete
  • Vision rendszerek ismerete
  • 4 műszakos munkarend vállalása (12/24/12/48)

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil cég vagyunk, hosszú távra tervezhetsz velünk
  • Fejlett technológia, innovatív munkakörnyezet
  • Kiváló csapatban dolgozhatsz
  • Kiemelkedő havi alapbér
  • Összetett problémákat oldhatsz meg
  • Fejlesztési javaslataid lehetnek, részt vehetsz a megvalósításban

ELŐNYÖK

  • Technikus végzettség
  • Berendezések, folyamatok telepítésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat karbantartáshoz szükséges eszközök használatában
  • Siemens vagy Schneider PLC rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • Schneider, AB, Mitsubishi, Siemens PLC rendszerekben való jártasság
  • Fanuc robotok ismerete
  • Alap szintű angol nyelvtudás, képesség angol nyelvű utasítások értelmezésére, valamint egyszerűbb ötletek kommunikálására

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Villanyszerelő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Környe