A BECOM Group egy olyan nemzetközileg is elismert elektronikai termékeket gyártó vállalalat, amely magas szintű szakértelemmel rendelkezik a termelés, kutatás és fejlesztés, a hitelesítés, valamint a szenzortechnikával az autóiparban és az orvostechnikai területeken egyaránt. Vevőink a rugalmasság mellett nagyra értékelik a magas szinvonalú minőséget és a széleskörű technikai szakértelmet. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk:

Elektronikai technikus

FELADATAID

  • Elektronikai termékek gyártásának támogatása
  • Részvétel az elektronikai üzem termékfejlesztési tevékenységében
  • Minőségirányítási eljárások és célok biztosítása
  • Elektronikai termékek hibaanalízise és javítása, előírt tesztfolyamatokban való aktív részvétel
  • Operatív dolgozók szakmai támogatása, oktatása

ELVÁRÁSAINK

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Segítőkész a kollégákkal szemben
  • Megoldásorienteált kommunikáció a vevőkkel és a felettesekkel
  • Elkötelezett a kihívások iránt
  • Kész a nehezebb témákba is belekapcsolódni

PROFILOD

  • Műszaki (elektronikai és/vagy mechatronikai) végzettség és érzék egyaránt
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Műszaki érzék, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos, proaktív és kitűnő problémamegoldó személyiség

Előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Gyártásvégi (End Of Line) tesztelésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Változatos és érdekes feladatkör
  • Vonzó munkahely egészséges munkakörnyezetben, egy gazdaságilag és nemzetközileg jövőorinetált vállalatnál
  • Helyi és helyközi buszbérlet teljes mértékű illetve a gépkocsival történő bejárás üzemanyag költségének a törvényben előírt mértékű támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Környe Budai út 1 HU-2851

Várjuk a jelentkezésedet!

BECOM Electronics Hungary Kft.

Személyügyi Iroda

Budai út 1

HU-2851 Környe