AGROTEC Magyarország Kft.

Elektronikai szervizszerelő (Füzesabony)

Az AGROTEC Magyarország Kft. a New Holland mezőgazdasági gépek magyarországi hivatalos vezérképviselete, mely saját dealer hálózattal és márkaszervizzel rendelkezik, komáromi székhellyel az ország 14 pontján van területi központja.

Főbb feladatok, munkák:

  • telephelyre érkező gépek diagnosztikája, elektronikai javítása
  • területi központ régiójában üzemelő gépek eseti javítása, karbantartása, elektromos hibák elhárítása
  • új gépek átadásra történő felkészítése
  • használtgépek javítása
  • munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • munka dokumentálása
  • műhely rendjének fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mezőgazdasági gépszerelői, autóvillamossági szerelői, elektronikai műszerész
  • B-kategóriás jogosítványa
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban, javításban szerzett jártasság
  • elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • biztonság és kiszámíthatóság
  • korszerű, jól felszerelt szervizműhely
  • színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés is biztosított
  • változatos feladatok
  • mérnöki támogatás, szakmai oktatások, továbbképzési lehetőségek
  • laptop, telefon
  • szervizautó

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3390 Füzesabony