Elektronikai Operátor

Flextronics International Kft.

Gyál

A Flex technológiai innovációt, ellátásilánc-menedzsmentet és gyártási megoldásokat kínál több mint 30 országban, különböző iparágak és végfelhasználói piacok számára.

Vállalatunk Magyarországon 7 városban – Budapesten, Gyálon, Üllőn, Nyíregyházán, Sárváron, Tabon, valamint Zalaegerszegen – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Ha szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el flex.com weboldalunkra!

Gyáli gyáregységünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Stabil multinacionális munkahelyet biztosítottunk kollégáink számára a COVID időszak alatt is
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Az alapbéren felül versenyképes juttatási csomaggal díjazzuk munkádat: műszakpótlék, havi bónusz , Cafetéria
  • Tanulásodat és előrelépésedet karrierúttal támogatjuk, mely anyagi előrelépést is jelent
  • Munkábajárás támogatása
  • Céges buszok : Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Monor, Üllő, Vecsés  érintésével, illetve Budapest több pontjáról ( Stadionok, Népliget Határ út , Köki terminál , Sárkány center, Kőhíd , Ferihegy vasútállomás)

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Alapszintű számítógép ismeretek
  • Fontos számodra a tanulás, fejlődés
  • Általános Iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Elektronikai termékek bevételezése, szétszerelése és szelektálása, tesztelése, csomagoló anyagok előkészítése;
  • Elektronikai termékek minőségi megfelelőségének ellenőrzése
  • Elektronikai eszközök állagának/állapotának megóvása, előírásszerű használata

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Gyál

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Gyál