Az RTC Automatika Kft. keres Elektronikai Szervizmérnököt gyengeáramú és erősáramú ipari szervizgyakorlattal, vagy azonos előképzettséggel rendelkező elektronikai szerviztechnikust, szakembert

Elektronikai műszerész, szervizmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Frekvenciaváltók, szervo hajtások, tápegységek, kijelzők, PLC-k hibáinak javítása
  • Felületszerelt (SMD) forrasztási feladatok ellátásának képessége

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektronikai áramkörök hibakeresésében, javításában szerzett minimum 5 év gyakorlat vagy villamos mérnöki diploma (friss diplomás is!)
  • Elektronikai alkatrészek, mérőműszerek magas szintű ismerete (multiméteres és oszcilloszkópos mérések)
  • Számítógép kezelési gyakorlat (Windows, Excel, kevés Word és MsAccess)
  • Feladat orientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség, BSC
  • Elektronikai konstruktőri, hobbista tapasztalatok
  • Nyomtatott áramkörök, elektronikai készülékek, mérőműszerek építése, kivitelezése
  • Alapszintű PLC programozási gyakorlat, CNC berendezés ismeretek, elektromos karbantartói gyakorlat.
  • Írott angol műszaki szövegértés
  • Helyszíni beüzemelési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos versenyképes fizetés
  • Jól felszerelt műhely, kellemes légkör
  • Egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest