LOGIPIX Kft.

Elektronikai műszerész

Hirdetés szövege:

    Kik vagyunk?

    A Logipix több éves szakmai múlttal rendelkező, nagy felbontású IP kamerák és fejlesztésével és gyártásával foglalkozó nemzetközileg elismert magyarországi gyártó. 30 év körüli átlagéletkorú fejlesztőcsapatunk olyan magas műszaki színvonalú termékek kialakítását végzi, amelyek világviszonylatban is megállják a helyüket.

    Kit keresünk?

    Hisszük, hogy a legjobb megoldásokat csak a legjobb csapat szolgáltathatja. Olyan szakembert keresünk, aki legjobb tudásával és ötleteivel hozzájárul fiatalos, összetartó csapatunk sikereihez. Keressük családias légkörű budapesti irodánkba munkatársunkat Elektronikai műszerész munkakörbe.

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Áramkörök bemérése, tesztelése
    • Berendezések összeszerelése, tesztelés

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Szakirányú középfokú végzettség
    • SMD technológiában való jártasság
    • Precíz és önálló munkavégző képesség

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • versenyképes fizetés
    • önálló feladatok
    • tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 11-13.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.