ELEKTRONIKAI Mérnökök

jelentkezését várjuk!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Gyártás és karbantartás támogatás:
  • részvétel a gépek üzemeltetése és üzembiztos működésének fenntartásában
  • közreműködés a gyárral kapcsolatos elektromos műszaki problémák elemzésében, javításában
  • javaslattétel az egyes gépeken előforduló hibák elhárítására
  • kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal, beszállító és karbantartó cégekkel és a külföldi műszaki osztállyal
  • műszaki változtatások után műszaki analízisek készítése majd a fejlesztési eredmények kiértékelése
  • különböző projekt feladatok levezénylése
  • egyéb műszaki dokumentáció vezetése

    Esetleg van PLC tapasztalatod, vagy érdekel a PLC világa? Nem elvárás, de ha szeretnél fejlődni, be tudunk vonni izgalmas, kihívást jelentő, fejlesztési projekt feladatokba is:

  • részvétel felújítási, beüzemelési projektek ütemtervének kidolgozásában, megszervezésében és végrehajtásában, koordinálja a rá bízott részfeladatokat
  • gépek működésének optimalizálása, PLC programok optimalizálása
  • PLC programok módosítása a munkavédelem fokozása érdekében
  • robotok programozása, programok írása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • elektronikai irányú műszaki diplomád van
  • gyártó gépek elektromos karbantartásában szereztél tapasztalatot
  • az angol nyelvismereted középfokú, társalgási szintű, emellett
  • szeretnél egy igazán jó mérnöki csapattal együtt dolgozni

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi cégcsoport stabil hazai vállalatánál
  • versenyképes jövedelem
  • segítőkész kollégák, családias csapat, szakmai és műszaki támogatás
  • komplex, kihívást jelentő feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök

Ha szeretnél velünk dolgozni, akkor jelentkezz még ma! Kérjük, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.