Commsignia Kft.
  • Járműkommunikációs (V2X) szoftver és hardver fejlesztésével foglalkozunk, melyekkel segítjük a balesetek elkerülését és hatékonyabbá tesszük a közlekedést. A technológiánk lehetővé teszi, hogy a járművek egymással, illetve az okos városok útmenti infrastruktúrájával kommunikáljanak szenzoradatok megosztásával, és segítsék az önvezető autók működését.

  • Elektronikai mérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • A cég által fejlesztett beágyazott rendszerek megismerése, konfigurálása.
      • A cég által gyártott termékek összeszerelése, végső tesztelés.
      • A cégnél alkalmazott hardverfejlesztési paradigmák és direktívák követése, a hardverfejlesztő mérnökök munkájának műszaki támogatása.
      • Részvétel a specifikáció, gyártáselőkészítés, gyártásmenedzsment, tesztelés előkészítés és -menedzsment, dokumentáció-menedzsment, EMC mérés előkészítés során felmerülő szerelési, konfigurálási, javítási, forrasztási feladatokban.
      • Eszközpark és mérőberendezések használata, fejlesztési javaslatok megfogalmazása.
      • A cég által forgalmazott termékek tesztelési folyamatában való részvétel.
      • A kiküldendő termékek összeállítása, csomagok előkészítése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Villamosmérnök / elektronikai műszerész tanulmányok, vagy tapasztalat
      • Pontos, precíz munkavégzés
      • Proaktív személyiség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Villanyszerelői ismeretek
      • Forrasztásban való tapasztalat

    Amit kínálunk:

      Változatos feladatok és hosszú távú fejlődési lehetőség.

      Innovatív és egyedi technológiák megismerése.

      Támogató környezet, rendszeres csapatépítések.

      Ingyen kávé, gyümölcs, rendszeres közös reggelik.

      Rugalmas munkaidő.

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Irinyi József utca 4-20.

    A "jelentkezés" gombra való kattintás után kérjük, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzodat.