Partnercégünk egy vezető német hátterű gyártó vállalat amely az elektronika területén tevékenykedik. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:

Elektronikai folyamatmérnök

Feladatok:

A gyártórészlegek műszaki támogatása, ezen belül az adott projektekhez kapcsolódva

  • Gyártáselőkészítés, munkautasítások kiadása, aktualizálása
  •  Gyártástechnológiával kapcsolatos problémák kezelése
  • Részvétel az új berendezéseink beszerzési folyamatában és beüzemelésében
  •  A technológiai folyamatok műszaki támogatása

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettséggel rendelkezik, vagy ezen a területen szerzett releváns tapasztalatokat
  • A műszaki problémák megoldásában kihívást jelentő feladatokat lát
  • Agilis, önálló és jól tud élni a munkakör adta szabadsággal és sokszínűséggel
  • Német vagy angol nyelvtudással rendelkezik

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási költség-térítés
  • Cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Érd

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!