Work Force Kft.

Multinacionális partnerünk termelési csapatába keresünk új csapattagokat az alábbi pozícióba:

Elektroműszerész

Főbb feladatok, munkák:

    • A termelésben található gépek, berendezések villamos karbantartása, javítása
    • A gépcsoportok paramétereinek beállítása, aktualizálása
    • Gépek villamos telepítése, beüzemelése
    • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Gyengeáramú, villamos szakirányú érettségizett szakmunkás vagy technikusi végzettség
    • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
    • Műszaki rajzok, dokumentumok kezelése
    • PLC programozási ismeret
    • Számítógép felhasználói szintű ismerete
    • Csapatmunka, erős motiváció a folyamatos fejlődésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Simatic S5 és S7 PLC-k ismerete, használata
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7624 Pécs

A jelentkezés gombra kattintva kérjük küldje el szakmai önéletrajzát.