BPW-Hungária Kft.

A német BPW Bergische Achsen KG szombathelyi leányvállalata, a közel 1500 főt foglalkoztató BPW-Hungária Kft. nehézfutóművek, futóműrendszerek előállításával, illetve agrárgépipari termékek tervezésével, fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő vállalatot világszínvonalú technológia és termékek jellemzik. Ezt a minőséget és elismertséget nyújtja munkavállalói számára is: komoly, szakmai igényességet követelő feladatok, változatos munka, kiemelkedő juttatási csomag, motiváló elismerési rendszer, dolgozók iránti elkötelezettség és az egészségmegőrzésben vállalt szerepe teszi vonzóvá a munkavállalók körében. Várjuk leendő munkatársunk jelentkezését az alábbi munkakörbe:

Elektroműszerész- Hegesztés komptencia központ

Feladatok:

    • Hegesztő robotok, hegesztő célgépek, trafók, élhajlítók, lézer és lángvágó berendezések elektromos hibáinak javítása, váratlan meghibásodások elhárítása
    • Hibadiagnosztika, tervezett karbantartási és villamos biztonságtechnikai feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Elektroműszerész, villanyszerelő vagy mechatronikus végzettség
    • Karbantartói munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
    • Elektromos rajzdokumentáció olvasása
    • Önálló, kreatív munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • PLC vezérlés ismerete (Bosch-Rextroth, Siemens, Haidenhein, Fanuc)
    • Német/angol nyelvismeret
    • Targoncavezető jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Körmendi út 98.