“Innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal állunk vevőink rendelkezésére.”

A Dunapack Kft. több évtizede Magyarország piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártója, az osztrák családi tulajdonban lévő Prinzhorn Csoport tagja. A környezettel való együttélés cégfilozófiánk, ezen belül környezeti politikánk egyik alapköve. Erre épül az alapanyag beszerzésétől az értékesítésig a vállalat egész tevékenysége, s szerves részét képezi döntési folyamatainknak. Kis szériás termékeink fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és a speciális vevőigények kielégítése . Vevőink részére olyan termék-szolgáltatás csomagot kínálunk, amely a terméket védő, kínáló funkción túl kiegészül a környezetbarát csomagolási kultúra alkalmazásával.

A Dunapack Kft.

Elektromos (villanyszerelő, műszerész) karbantartó munkatársat keres

Feladatok:

  • Termelőüzemi, ipari elektromos karbantartási munkálatokban való részvétel
  • Komplex, váratlan elektromos meghibásodások megoldása
  • Elektromos meghibásodások gyökér okainak feltárása, korrektív és megelőző tevékenységekre javaslattétel
  • Összetett, sürgős vagy határidős feladatok, kivitelezési munkálatok esetenkénti szervezése, felügyelete
  • Alkatrészek, ipari szolgáltatások specifikálása azok beszerzéséhez
  • Termelőgépek alkatrész készleteinek ellenőrzése

Követelmények:

  • Releváns szakirányú végzettség
  • Minimum 4-5 év elektromos karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Elektromos eszközök átfogó ismerete (érzékelők, kapcsolók, frekvenciaváltók, PLC előny)
  • Áramutas rajzok, dokumentációk olvasási képessége
  • MS Windows, Outlook, Excel átlagos szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1215 Duna utca 42.

Amennyiben szívesen dolgozna egy dinamikusan fejlődő cégnél, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.