BMSK SPORT KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT.

A BMSK Sport Közhasznú Nonprofit Kft. fő feladata – egyebek mellett – az Európai Uniós forrásból finanszírozott KEHOP 5.2.2 Középületek kiemelt épületenergetikai fejlesztései projekt általános menedzselése, mely során az országosan kijelölt ingatlanok energetikai korszerűsítése (homlokzati szigetelés, nyílászáró csere, gépészeti felújítás, megújuló energia alkalmazása) valósul meg. A 100% állami tulajdonú gazdasági társaság az alábbi munkakörbe 4 órás részmunkaidőbe munkatársat keres:

elektromos tervellenőr

Főbb feladatok, munkák:

  • az Európai Uniós finanszírozású KEHOP 5.2.2 Középületek kiemelt épületenergetikai fejlesztései programban szereplő projektekhez kapcsolódó tervezés menedzseri és tervellenőri feladatok ellátása;
  • szakmai partnerekkel való kapcsolattartás;
  • műszaki terveztetés koordinálása;
  • tervellenőrzési, véleményezési feladatok ellátása;
  • esetenként terv korrekciós feladatok ellátása;
  • közbeszerzési eljárások lefolytatásának támogatása;

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség;
  • érvényes elektromos tervezői jogosultság;
  • 3-5 éves releváns munkatapasztalat;
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • ArchiCAD, vagy AutoCAD programok felhasználói szintű ismerete;
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség;
  • jó kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
  • önálló problémamegoldásra és csapatmunkára is alkalmas személyiség;
  • projektszemlélet.

Előnyt jelent:

  • EU projektek ismerete, különös tekintettel a KEHOP 5.2.2. projektre.

Amit kínálunk:

  • részmunkaidős állás;
  • színvonalas munkakörnyezet;
  • fiatal, lendületes csapat;
  • versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Lajos u. 103.

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük küldje el nekünk fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével.