A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk.
Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 400 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

Azonnali belépéssel keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező és pályakezdő kollégákat az alábbi területre:
VILLANYSZERELŐ/ ELEKTROMOS / MECHATRONIKUS/ TECHNIKUS

ELEKTROMOS TECHNIKUS

POZÍCIÓBA

MIT VÁRUNK:

  • műszaki végzettség: Villanyszerelő / Műszerész / Mechatronikai / Elektrotechnikai / Erősáramú elektrotechnikai technikus,
  • folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
  • PLC ismeretek, könnyűiparban szerzett végzettség vagy tapasztalat,
  • pályakezdő, friss diplomások jelentkezését is várjuk,
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség,
  • jó kommunikációs és szervezési készségek,
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office - Excel/Word).

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag, cafetéria, 13-ik havi fizetés,
  • határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • vállalati buszjáratok vagy saját autóval való bejárás támogatása, lakhatási támogatás,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
  • folyamatos szakmai és egyéb tovább képzési lehetőségek,
  • inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája,
  • folyamatosan felfele ívelő karrierlehetőség,
  • egészségmenedzsment, rekreációs programok, sportolási lehetőségek, ingyenes konditerem, önkéntes programok.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.