Közel 30 éves, stabil piaci pozícióval rendelkező, folyamatosan növekvő, magyar tulajdonú szerviz cég keres dinamikus csapatába kompetens, gyakorlattal rendelkező kollégákat

ELEKTROMOS SZERELŐ

munkakörbe.

Hirdetés szövege:

    FELADATOK
    • Kaputechnikai termékek telepítése, szervizelése napi szinten, több külső helyszínen (hibakeresés, hibamegállapítás, hibajavítás)

    ELVÁRÁSOK
    • különböző elektromos berendezések működési elvének ismerete és azok szervízelésében való jártasság (1-3 éves munkatapasztalat)
    • min. szakmunkás bizonyítvány (villanyszerelő vagy elektromos szerelő technikus vagy műszerész)
    • B kategóriás jogosítvány (a munka napi szinten több kiszállást jelent, kétszemélyes csapatokban)
    • jó kommunikációs készség (kollégákkal és ügyfelekkel)
    • önálló munkavégzés

    ELŐNYT JELENT
    • kaputechnikai eszközök szervizében/telepítésében szerzett tapasztalat.
    • hidraulikus berendezések szervízelésében való jártasság
    • lakatos munkavégzésben szerzett tapasztalat

    AMIT KÍNÁLUNK
    • Szakmai kihívást és fejlődést
    • Tisztességes, korrekt, versenyképes bérezési rendszert
    • Hosszútávú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő cégcsoportban
    • Jó hangulatú, összetartó, támogató csapatot
    • Közösségi programlehetőségeket (kerékpártúra, vitorlázás, külföldi szakmai és szabadidős kirándulások)
    • Profi munkakörnyezet mellett konditermet személyi edzővel, szaunát, és masszázst.

    Ha testhez állónak érzi a munkakört és hosszútávú munkakapcsolatot keres, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest