Laterex Cégcsoport

A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cégcsoport. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően.
Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

ELEKTROMOS SZAKÁGI PROJEKTVEZETŐ

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • céges autó, mobiltelefon;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet a Duna-parton;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Főbb feladatok, munkák:

  • kivitelezési projektek épületvillamossági előkészítése, valamint szakági kivitelezési munkálatok koordinálása a helyszínen;
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal és beszállítókkal;
  • a kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása;
  • az épületvillamossági tervek folyamatos figyelemmel kísérése a kivitelezés folyamán.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú épületvillamossági mérnök végzettség;
  • felelős műszaki vezetői jogosultság;
  • több éves tapasztalat kivitelezési területen;
  • határozott fellépés, tárgyalási tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • AutoCad felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal a pozíció megnevezésére való hivatkozással.