FEJÉR-B.Á.L. Zrt.
A Talentis Consulting Zrt. keres, partnere a Fejér – B.Á.L. Zrt. számára Elektromos szakági projektvezető munkatársat.

ELEKTROMOS SZAKÁGI PROJEKTVEZETŐ

Főbb feladatok

  • Magasépítési projektek, erős- és gyengeáramú kivitelezésének teljes körű koordinálása, vezetése
  • Szakági projektvezetőkkel napi szintű szoros szakmai együttműködés
  • Alvállalkozó irányítása
  • Kivitelezési tervdokumentációk felülvizsgálata, szükség szerinti javítása, műszaki követelmények és az elvégzett munka minőségének ellenőrzése
  • Alvállalkozók, beszállítók versenyeztetése, szerződéskötések előkészítése
  • Építési ütemtervben lévő határidők betartatása
  • Elektronikus építési napló vezetése, ellenőrzése (NÜJ szám, vezetési jogosultság)
  • Elkészült munkák műszaki átadása
  • Munkavédelmi és egyéb biztonsági előírások betartása, betartatása
  • Dokumentáció, projektértékelés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú villamos felsőfokú, vagy erősáramú technikus végzettség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Érvényes „B” kat. gépjárművezetői engedély
  • Széleskörű és naprakész szakmai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló szervező, problémamegoldó és elemző képesség
  • Mobilitási képesség, és hajlandóság
  • minimum 5 év építőipari kivitelezésben eltöltött szakmai tapasztalat felsőfokú végzettség esetén,
  • vagy mininimum 10 év szakmai tapasztalat technikumi végzettség esetén

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Korlátozás nélküli épületvillamossági felelős műszaki vezetői jogosultság
  • AutoCAD felhasználói ismeret
  • Középfokú angol vagy egyéb idegen nyelvismeret

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaeszközök (gépkocsi, laptop, telefon)
  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.