Lat-Elektro Kft.
A Laterex cégcsoporthoz tartozó, dinamikusan fejlődő – stabil hátterű – vállalkozás keres kollégát az alábbi pozícióba:

Elektromos szakági munkahelyi mérnök

A leendő munkatárs feladatai:

  • kivitelezési projektek épületvillamossági előkészítése,
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal és beszállítókkal,
  • projektek műszaki előkészítése, alvállalkozók versenyeztetése, ártükör készítése,
  • műszaki dokumentációk felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzések elkészítése, projekt ütemezés és határidők megtervezése,
  • a kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása,
  • az épületvillamossági tervek folyamatos figyelemmel kísérése a kivitelezés folyamán.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú épületvillamossági mérnök végzettség vagy folyamatban lévő tanulmány, technikusi végzettség,
  • épületautomatikai rendszerek ismerete,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség,
  • kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • fiatalos csapat,
  • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Hídépítő utca 1.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Berregi Andreánál a „Jelentkezem” gombon keresztül, önéletrajz megküldésével.