debreceni dinamikusan fejlődő építőipari vállalkozás

Elektromos szakági építésvezetőt

keres

ELVÁRÁSOK

  • szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, villanyszerelő technikus, műszerész, villamosipari technikus)
  • 3-5 év kivitelezésben szerzett szakmai gyakorlat
  • műszaki és kapcsolási rajz ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

FELADATOK

  • projektek helyszíni irányítása,
  • ütemterv szerinti munkavégzés ellenőrzése, határidők betartatása
  • kivitelezések épületvillamossági, épületautomatikai és gyengeáramú munkarészek helyszíni összehangolása,
  • munkavédelmi előírások biztosítása, ellenőrzése
  • felvonulási elektromos hálózat kiépítése, kiépíttetése
  • előírások, szabványok, jogszabályok betartatása
  • közreműködés műszaki átadásban

ELŐNYT JELENT

  • szakági felelős műszaki vezetői regisztráció (MV-ÉV)
  • Eon regisztrált villanyszerelői igazolvány
  • felsőfokú végzettség
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálói jogosultság

AMIT KÍNÁLUNK

  • teljes munkaidős bejelentett foglalkoztatás
  • változatos munkakörülmények
  • szakmai fejődési lehetőség
  • mobiltelefon
  • kiemelkedő juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Kérjük a fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva elküldeni!