Megbízónk építőipari generál-kivitelezést végez - országosan – jellemzően közintézményeknek: önkormányzatoknak, egészségügyi (kórházak), szociális és oktatási (iskolák, egyetemek) intézményeknek. Számára keresünk tapasztalt

ELEKTROMOS PROJEKTVEZETŐT

(generál-kivitelezés)

    Feladatai: fővállalkozói-generálkivitelezési munkák teljes körű koordinálása elektromos szakági szempontok alapján; szakági technológiai, minőségbiztosítási és munkabiztonsági követelmények betartatása és betartása; közreműködés kivitelezők versenyeztetésében és kiválasztásában, szerződések előkészítése; folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel és a cég felsővezetésével; a létesítmények, építmények gazdaságos megvalósítása az előírt minőségben és határidőre; alvállalkozói, beszállítói megrendelői elszámolások lebonyolítása.

    Ideális pályázónk villamosmérnök, aki legalább 5 éves szakmai gyakorlatot szerzett magasépítési kivitelezéseken, valamint felhasználói szintű számítógépes ismeretet az Office rendszer és a TERC költségvetés-készítő program használatában. Feltétel a villamos Felelős Műszaki Vezető (MV-ÉP/ÉV) jogosultság, előny a szakirányú műszaki ellenőri, vagy tervezői végzettség.

    Stabil vállalati háttér, tőkeerős cég, üzleti partnerekkel régi kapcsolat.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Fényképes pályázatát bizonyítványmásolatokkal (FMV is), referenciákkal, amelyet bizalmasan kezelünk, a 28578. pályázati számra hivatkozva várjuk:

PSP Siklóssy és Partner Kft.
1051 Budapest, József nádor tér 8., I./2. Tel.: 266-5235