debreceni dinamikusan fejlődő építőipari vállalkozás

Elektromos projektvezetőt

keres

ELVÁRÁSOK

  • egyetemi vagy főiskolai villamosmérnöki végzettség
  • 3-5 év kivitelezésben szerzett szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

FELADATOK

  • projektek teljes körű irányítása,
  • ajánlatok, költségvetések, ütemtervek előkészítése
  • kivitelezések épületvillamossági, épületautomatikai és gyengeáramú munkarészének megvalósítása,
  • alvállalkozók pályáztatása, kiválasztása, szerződéskötések előkészítése,
  • kivitelezési munkák helyszíni ellenőrzése, műszaki vezetése,
  • kapcsolattartás megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal
  • közreműködés műszaki átadásban,

ELŐNYT JELENT

  • szakági felelős műszaki vezetői regisztráció (MV-ÉV)
  • napelemes rendszerek ismerete
  • TERC költségvetés készítő programok ismerete és aktív használata

AMIT KÍNÁLUNK

  • teljes munkaidős bejelentett foglalkoztatás
  • változatos munkakörülmények
  • szakmai fejődési lehetőség
  • mobiltelefon
  • kiemelkedő juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Kérjük a fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva elküldeni!