Indítsuk el az „elektromobilitás forradalmát”! Elektromos összeszerelőt keresünk elektromos járművek széles körével foglalkozó veszprémi partnercégünk új részlegébe

1 műszak - Elektromos összeszerelő

    Feladatok:

    • Modern és tiszta munkakörnyezetben könnyű fizikai munka végzése
    • Egyszerű összeszerelési feladatok
    • Automata gépek kezelése
    • Mentorok által kiadott feladatok végrehajtása

    Elvárások:

    • 1 műszak vállalása (6:00-14:00-ig)
    • rendelkezel minimum 8. általános iskolai végzettséggel
    • szeretsz új dolgokat megismerni és fejlődni
    • szeretsz egy nagy múlttal rendelkező multinacionális vállalat tagja lenni

    Amit kínálunk:

    • Alapbér: bruttó 180.000 Ft
    • Bruttó 20.000 Ft kiegészítő pótlék
    • Csak hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
    • Hazautazás támogatása
    • Fizetési előleg, akár minden héten!
    • Ingyenes szállás két ágyas elhelyezéssel külön fürdőszobával
    • Ingyenes buszjáratok a cég és a szálló között

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Gépkezelő
    • Szakmunka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Veszprém

    Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.