Paccor Hungary Kft.

Legyél Te is részese vállalatunk sikereinek! Szeretnél a vacsoraasztalon lévő termékcsomagok gyártásában Te is részt venni?

Elektromos / Mechanikus karbantartó

munkakörben keresünk Munkatársakat

Főbb feladatok, munkák

  • Gépek, berendezések folyamatos működésének biztosítása, a hibák elhárítása
  • Géptelepítések, új és használt gépek üzembe helyezése
  • Termelő gépek karbantartása, felújítási, TPM karbantartásban való aktív részvétel
  • Energia üzemi berendezések javítása
  • Hegesztő, lemezalakító tevékenységek

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség, tapasztalat (gépipari/erősáramú végzettség/ismeretek)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Pneumatika, hidraulika ismeretek
  • Gépészeti csapágyszerelési ismeretek
  • Hegesztési ismeretek

Előnyt jelent:

  • PLC programozás (Siemens),
  • szervo rendszerek ismerete (Siemens, Bosch)