Az ALPINE Kft biatorbágyi székhelyén folyamatosan az európai piacon megjelenő prémium kategóriás autókba audio-hifi berendezéseket gyárt a legmagasabb minőségben. Folyamatosan bővülő, tehetséges, lendületes csapatunkba multinacionális környezetbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

ELEKTROMOS/ MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Munkakörhöz tartozó feladatok:

Műszak közben felmerülő gépi hibák elhárítása
Gépkarbantartás a munkautasítás alapján (napi, heti, havi, féléves, éves)
Új sorok építésében való aktív részvétel
Gépek meghibásodásának analízise, ellenitézkedések és ötletek átadása

Elvárások:

Középfokú szakirányú végzettség és/vagy érettségi
Releváns szakmai tapasztalat (gyártó/termelő vállalatnál előny)
8 órás vagy 12 órás műszakos munkarend vállalása
Alapszintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag, választható kafetéria, fejlődési és előrelépési lehetőség technikusi karrierprogramunk keretei között, ingyenes tréningek, egészségügyi szűrővizsgálatok, helybeni melegétkezési lehetőség, ingyenes vállalati buszjáratok, teljesítmény bónusz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmedet, kérjük magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el.