Elektromos/mechanikus karbantartó

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

  • Versenyképes juttatási csomag
    • Emelt műszakpótlék
    • Cafeteria
    • Vállalati egészségbiztosítási csomag
    • Önkéntes nyugdíjpénztár
    • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Multinacionális vállalati környezet

Ezek a feladatok várnak rád:

  • A területhez tartozó CNC vezérlésű megmunkálógépek (esztergák és marók), egyedi gyártócellák javítása és megelőző karbantartása
  • Gép élettartam növelő és gépfejlesztési projektek szakmai támogatása
  • A megmunkáló terület kiszolgáló gépeinek üzemeltetése (forgács- és emulzió kezelés, légtechnikai berendezések)
  • Karbantartási munkák dokumentálása adatbázisban

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Területtől függően a következő végzettséggel rendelkezel:
    • Elektromos karbantartás - Elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő
    • Mechanikus karbantartás - Műszaki szakirányú, gépész végzettség
  • Szereztél már tapasztalatot szervóhajtások, frekvenciaváltók és NC, PLC vezérlők hibakeresésében
  • Van tapasztalatod CNC megmunkálógépek üzemeltetésében
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismerettel rendelkezel.
  • Nem okoz gondot a folyamatos 12 órás munkarend vállalása.

A munkavégzéshez előnyt jelent:

  • Multinacionális gyártókörnyezetben szerzett karbantartói tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.