Emberfejlesztés Kft.

A Revo-Tec Kft. profilja az autóipar gyártási folyamataihoz kapcsolódó készülékek, gépek és teszttechnikai berendezések -szivárgás vizsgálat, -hideg teszt, -meleg járatás fejlesztése és gyártása.

Munkatársat keresünk

Elektromos konstruktőr

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • elektronikai készülékek, gyártási technológiák tervezése, fejlesztése,
    • villamos dokumentáció készítése Eplan szoftver használatával,
    • fejlesztési projektekben való aktív részvétel, új koncepciók és technológiák vizsgálata tesztelése és dokumentálása,
    • termelési problémák elemzése és kezelése,
    • az elektronikai eszközökhöz kifejlesztett szoftverek ellenőrzése, bevezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség - villamosmérnök
    • Gyártástechnológiai jártasság
    • B kategóriás vezetői engedély
    • Német vagy angol nyelv kommununikációképes ismerete
    • Ügyfélorientált gondolkodás
    • Megbízhatóság, pontos, alapos munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9028 Győr, Fehérvári út 75.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.