Wescast Hungary Zrt.

Az Oroszlányi Wescast Autóipari Zrt., 110 éves múlttal rendelkező több vállalat. Egyedülálló technológia megoldásaink globális szinten biztosítják versenyelőnyünket. Oroszlányi öntödei üzemünkben évi 100 000 tonna vasat olvasztunk meg, amelyet öntés és kikészítés után megmunkáló üzemünkben munkálunk meg. Elsősorban az európai autógyárak és közvetlen beszállítóik részére értékesítünk. A cégcsoportunk a világ egyik legjelentősebb beszállítója a személyautókhoz és a kisteherautókhoz készített öntött kipufogócsonkok és turbinaházak területén.

Elektromos karbantartó

munkakörben hirdet felvételt

Fő feladatok:

  • Gépeken berendezéseken megelőző karbantartás végzése,
  • Üzemzavar elhárítás, javítási, felújítási feladatok ellátása,
  • Fejlesztési feladatok ellátása a mérnök kollegák irányítása mellett
  • Hidraulikus és pneumatikus egységek javítása karbantartása

Elvárások:

  • Villanyszerelő ipari szakmunkás végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeret
  • megszakításnélküli 12 órás beosztású munkarend vállalása
  • Minimum 1 év karbantartás területén szerzett tapasztalat

Előny:

  • Ipari technikusi végzettség,
  • Hidraulika, pneumatika, PLC ismeretek
  • Telepkezelő II. tanfolyam
  • Hegesztő tanfolyam,
  • Emelőgép kezelői jogosítvány (daru, targonca)

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Oroszlány