Trenkwalder Kft.

A gyöngyösi partnerünk megbízásából,

munkatársakat keresünk a következő pozícióba

Elektromos karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

  • Javítási és karbantartási feladatok ellátása
  • Üzemzavarok gyors és hatékony megszüntetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő, gépbeállító és/vagy elektronikai területen szerzett végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (kérjük, pályázatán tüntesse fel a bérigényét)
  • Cafeteria a próbaidőt követően
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges buszjárat a következő településekről: Abasár, Adács, Aldebrő, Atkár, Boconád, Detk, Domoszló, Ecséd, Feldebrő, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyössolymos, Hatvan, Hort, Jászárokszállás, Karácsond, Kál, Kápolna, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mátraszőlős, Nagyfüged, Nagyréde, Pálosvörösmart, Pásztó, Petőfibánya, Rákóczibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Ságújfalu, Szalmatercs, Szűcsi, Tar, Tarnaméra, Vámosgyörk, Vécs, Verpelét, Visonta
  • Tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös Pipishegy

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös