Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik piacvezető félvezetőgyártójának ceglédi telephelyére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Elektromos karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektromos infrastruktúra üzemeltetésének biztosítása
  • Épületkarbantartási feladatok ellátása
  • Gyártástechnológiát kiszolgáló berendezések, hálózatok karbantartása, felügyelete
  • Biztonságtechnikai karbantartásban való részvétel
  • A karbantartás dokumentálása
  • Folyamatos együttműködés az elektromos létesítmény karbantartó kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelő, elektroműszerész végzettség
  • Legalább 3 év épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok készségszintű használata
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelv alapfokú ismerete, SAP PM moduljának ismerete, ipari szoftver kezelés, épületfelügyeleti rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbéren kívüli juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok indulnak a következő településekről: Tiszaföldvár, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szolnok, Abony, Nagykőrös, Újlengyel, Albertirsa, Dánszentmiklós, Ceglédbercel, Törtel, Tiszavárkony, Tószeg, Jászkarajenő, Kőröstetétlen, Nyáregyháza, Martfű, Szandaszőlős, Tápiószőlős, Tápiószentmárton, Nagykáta, Tápióbicske, Tápiószele, Újszilvás
  • Igény esetén szállás biztosított

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

Cegléd

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Elektromos karbantartó
  • Rövid pozíció név: Elektromos karbantartó
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Cegléd
  • Feladatok: Elektromos infrastruktúra üzemeltetésének biztosítása Épületkarbantartási feladatok ellátása Gyártástechnológiát kiszolgáló berendezések, hálózatok karbantartása, felügyelete Biztonságtechnikai karbantartásban való részvétel A karbantartás dokumentálása Folyamatos együttműködés az elektromos létesítmény karbantartó kollégákkal
  • Elvárások: Erősáramú villanyszerelő, elektroműszerész végzettség Legalább 3 év épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat MS Office programok készségszintű használata 3 műszakos munkarend vállalása
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.17
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1