WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft.

Elektromos karbantartó technikus (PD-2131)

Elektromos karbantartató kollégákat keresünk győri multinacionális gyártó partnercégünkhöz azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Általános elektromos karbantartási feladatok ellátása a termelő berendezéseken, megmunkáló gépeken és összeszerelő sorokon
  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Karbantartási tervek összeállítása a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Hibakeresés elvégzése a meghibásodott berendezéseken
  • Részvétel hiba elhárításában
  • Tartalék alkatrész beszerzésében való segédkezés
  • Külsős vállalkozók munkájának ellenőrzése és esetleg segítése
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen, stb.)

  • Releváns középfokú technikusi végzettség
  • 12 órás folyamatos műszakrend vállalása
  • Alapszintű mechanikai ismeretek és gyakorlat
  • Tapasztalattal rendelkezők esetén elvárás a karbantartási területen szerzett tapasztalat, iparági ismeretek
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Gépkezelői jogosítvány kosaras emelőgépre előny
  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és jogosítvány előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havibér és teljesítmény alapú mozgó bér
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes meleg étkezési lehetőség helyben
  • Munkába járás támogatása
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr