• Megbízónk egy olyan globális jelenléttel rendelkező világmárka, amely a legkülönbözőbb iparágakban nyújt kimagasló teljesítményt azáltal, hogy innovatív és értékteremtő megoldásokkal támogatja az ügyfeleit. A magyarországi leányvállalat az autóipar egyik legjelentősebb beszállítója, a tavalyi évben ötvenezer gépjármű gyártásához járult hozzá. Jelenleg a legmodernebb technológiát felvonultató és magasan automatizált gyártósoros termelési egységének karbantartási csapatába keresünk új Elektromos karbantartó technikus kollégát.
  • Elektromos karbantartó technikus [HA-SEKT19]

    Feladatok:

    • Karbantartási munkálatok elvégzése, hibaelhárítás, javítás
    • A gépek megelőző karbantartásának elvégzése, valamint meghibásodás esetén gondoskodik a gép megjavítása
    • A javításhoz szükséges anyagok felmérése és előkészítése
    • A feltárt hiányosságokról és fejlesztésekről jelentés és oktatási anyagok készítése
    • A gépeket vezérlő és meghajtó egységek, mint PLC, szervo erősítők és egyéb szoftveresen állítható eszközök programozása

    Követelmények:

    • Szakközépiskolai képesítésre épülő elektrotechnikus/elektrotechnikai műszerész/automatikai technikus/villanyszerelő stb. végzettség
    • Kiváló analitikus képesség
    • Műszaki érzék

    Előny:

    • Karbantartói területen szerzett tapasztalat

    Egyéb:

    • Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés+cafetéria+bónusz)
    • Modern munkakörnyezet, legújabb technológia, tiszta és rendezett gyártás

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás technikus
    • Karbantartó, Szervizes
    • Szakmunka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest